Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем податківця України
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/210184572_513260536588913_2836802671774913162_n-250x150.jpg)
Шановні працівники податкової служби громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня податківця України. Це свято усіх, хто професіоналізмом, сумлінням та наполегливістю забезпечує надзвичайно важливу справу – наповнення державної скарбниці. Професія, якій Ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших в нашому… Докладніше