В смт Тарутине відбувся мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення «Запали свічки скорботи»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-56b6841d07710f156e9bafdaabbf2333c16b9d2486daa3f01cd5e871b60e5f9e_52e9c3d5ffdf5f45-250x150.jpg)
8 травня Україна разом з європейськими країнами відзначає День пам’яті та примирення. Цього дня біля братської могили загиблих визволителів смт Тарутине у Другій світовій війні відбувся мітинг «Запали свічки скорботи». У мітингу взяли участь: ветеран війни Василь Степанович Хомиженко, керівництво та працівники Тарутинської селищної ради,… Докладніше