6 травня – День пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/d786942719b0f1346ec1d80c7627cc82-1-250x150.jpg)
Шановні мешканці та гості Тарутинської громади! 6 травня, у цей травневий, весняний, сонячний, теплий та чудовий день православні християни вшановують пам’ять святого великомученика Георгія Побідоносця. Святому Георгію моляться про збереження врожаю, здоров’я худоби, захист від стихії, про легку і благополучну військову службу. А також звертаються… Докладніше