В громаді проведений І етап Всеукраїнської гри “Сокіл”(“Джура”)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG-95485ffdcf47608e17940dc51902e010-V-250x150.jpg)
Виховна робота з учнями в закладах загальної середньої освіти Тарутинської селищної територіальної громади спрямована передусім на розвиток національної свідомості, формування почуття патріотизму на засадах духовності та моральності, популяризацію духовно-культурної спадщини українського народу. Основою для організації комплексної системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді є Всеукраїнська військово-патріотична дитячо-юнацька… Докладніше