В селі Виноградівка відзначили Храмове свято та освятили пам’ятник засновникам села
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-af782363c6210154d05a9d9752bd363997acb4687f64e7838e10592a567f1b6e_302916aaf01077f6-250x150.jpg)
22 травня православні відзначають Перенесення мощей Святого Миколая. Саме в цей день в селі Виноградівка Тарутинської громади Храмове свято. А крім того, сьогодні виповнилося 30 років з відновлення діяльності Виноградівської парафії. З цієї нагоди святкову службу в Свято-Миколаївській церкві відправили отець Олег та запрошені: отець… Докладніше