Об’єднуємося заради Перемоги!
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-a645a8ea637de91e2c53fd8818510a0fde2e0df37cf7c5c52743ea77108df605_d5acf183682ca15d-250x150.jpg)
На підтримку Збройних Сил України, мужніх захисників, які не жаліючи свого життя, захищають нашу державу від російського агресора, сьогодні в селі Малоярославець Перший відбувся благодійний ярмарок. Ініціатором та головним організатором ярмарку була директорка Малоярославецької Першої гімназії Галина Реул. На урочисто прикрашеному майданчику в центрі села… Докладніше