Спільне засідання комісій Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-9c97f13863a78b827f994678fe7865c0836794dc978f7596ef1569451050f7d4_cc4dfd2e3ab30cb9-250x150.jpg)
В рамках проведення чергової сесії Тарутинської селищної ради сьогодні відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій селищної ради. У роботі комісій взяли участь: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів у сфері економіки та бюджету Олена Сілоч, начальники структурних підрозділів селищної ради та керівники комунальних… Докладніше