Сьогодні відбулося пленарне засідання 34-ї сесії Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-2fcc82d3695ae5415d264c00b77b12b84df675b058d5ec0970fd2e87944ca307_3da0b5be5c179209-250x150.jpg)
Під головуванням Тарутинського селищного голови Сави Чернєва сьогодні, 11 травня відбулося пленарне засідання чергової 34-ї сесії Тарутинської селищної ради. У пленарному засіданні сесії взяли участь: депутат Болградської районної ради Олександр Павлов, заступник селищного голови Олена Сілоч, секретар виконавчого комітету селищної ради Олена Абрамова, начальники структурних… Докладніше