Тарутинський ПАЛ проводить благодійний ярмарок-продаж здобних виробів на підтримку ЗСУ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/2305233-250x150.jpg)
Шановні мешканці Тарутине та його гості! У середу, 24 травня, державний навчальний заклад “Тарутинський професійний аграрний ліцей” проводить благодійний ярмарок-продаж здобних виробів на підтримку ЗСУ. Ярмарок відбудеться на майданчику біля магазину “Глобус” (колишній кінотеатр) з 9 години ранку. Запрошуємо усіх долучитися до заходу!