30 травня ГО «Зооконтроль» проводитиме стерилізацію безпритульних собак в смт.Тарутине
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-cf1a10ed3bea9c227866a35676e887dce583aed68fceb7cc6512057261b2a94e_fa5757c79242a7d7-250x150.jpg)
30 травня 2023р.в смт.Тарутине буде працювати ветеринарна служба громадської організації «Зооконтроль», яка проведе вилов безпритульних собак, їх стерилізацію, вакцинацію від сказу та чіпування собак. До уваги! В селищі працюватиме спеціалізований транспортний засіб для перевезення тварин з реєстраційним номером АХ7326КС. Відповідні роботи будуть проведені згідно договору,… Докладніше