ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-b30d78ac3f65722db3351b7611a2e473-V-250x150.jpg)
У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято людей, які щодня піклуються про найменш захищені верстви населення, людей сповнених душевного тепла, милосердя та співчуття. З цієї нагоди 3 листопада у Тарутинському селищному… Докладніше