86 УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ЗНАВЦІВ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ.П.ЯЦИКА
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/Кон.П.Яц.1-250x150.jpg)
Знання рідної мови – обов’язок кожного українця. Багато років поспіль конкурс знавців з української мови проводиться з метою піднесення престижу української мови та літератури серед молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови. 11 листопада 2023 року Березинський ліцей гостинно зустрів учнів 3-11 класів закладів… Докладніше