ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/Проф.ор.0-250x150.jpg)
20 листопада в Підгірненський ліцей завітав капітан поліції старший інспектор сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області Щетинський Руслан Михайлович. Співробітник управління кадрового забезпечення поліції Одещини провів профорієнтаційну зустріч з випускниками ліцею. Він розповів школярам про особливості професії поліцейського та проінформувал про… Докладніше