СПРИЯННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВ ДИТИНИ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG-5cbe9a291af78ee699122e9836844de5-V-250x150.jpg)
Під головуванням заступника Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та гуманітарних питань Олексія Судака 23 листопада 2023 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини… Докладніше