СПІВРОБІТНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС ПОСИЛЮЮТЬ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/ДСНС-2-250x150.jpg)
У Виноградівському ліцеї та Ярівській гімназії Тарутинської селищної ради фахівці відділу ОНПР та ЗЦЗ Болградського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області провели навчання за сигналом ”ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”. Окрему увагу дітей звернули на дії при виявлені вибухонебезпечних предметів. Дітям показали макети різноманітних боєприпасів та саморобних… Докладніше