З ТУРБОТОЮ ПРО СІМ’Ї НАШИХ ГЕРОЇВ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-6a1b942c821b9b0184d978e592cd04960cf301c657c83040a07a9ada9c941158_7e9f7ce03e94ccd3-250x150.jpg)
З настанням опалювального сезону особливої уваги потребують родини, які залишились без чоловіків, насамперед – сім’ї загиблих, полонених та зниклих безвісті військовослужбовців. За дорученням Тарутинського селищного голови Сави Чернєва тридцять одній родині громади вищезазначених категорій доставлені дрова. Робітники з благоустрою селища Тарутине під керівництвом Степана Чапира… Докладніше