МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ “ЛЯЛЬКИ МОТАНКИ”
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/2211231-250x150.jpg)
На минулому тижні в Петрівському ліцеї учениці 7 та 10 класу власноруч виготовляли справжню народну ляльку. На майстер-класі вчителька української літератури Ірина Парлікова розповіла про витоки традиційних ляльок-мотанок, а вчителька трудового навчання Тетяна Язаджи навчила присутніх їх виготовляти. Лялька-мотанка – це не просто іграшка, а… Докладніше