СЕЛО ПЕТРІВСЬК ТАРУТИНСЬКОЇ СТГ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «НАЙКРАЩИЙ СІЛЬСЬКИЙ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ З БЛАГОУСТРОЮ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/Петр.2-250x150.jpg)
6 листопада 2023 року відбулось підсумкове засідання обласної конкурсної комісії з проведення щорічного обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт з благоустрою Одеської області». Про це в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський. Спільно з членами комісії, була заслухана інформація керівників… Докладніше