У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ УЧНІ ТАРУТИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ «НЕ СУМУЙ!»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/ТЛ-3-250x150.jpg)
13 листопада у Всесвітній день доброти учні Тарутинського ліцею провели акцію «Не сумуй!». Спочатку уні ліцею завітали до Тарутинського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей. Скільки радості було в дитячих оченятках! А потім школярі пройшлись селищем з маленькими подарунками: кульками і солодощами. Посмішки на обличчях -… Докладніше