Страх, тривога, агресія — ці почуття ніби важка цеглина, що з’явилася нізвідки і застрягла десь глибоко всередині. Мабуть, свого часу ця подібність і надихнула фахівців на створення простої вправи для вгамування емоцій.
Уявіть свої переживання цеглиною. Вона лежить десь у грудях і викликає дискомфорт — робить вас неповороткими, заважає дихати. Щоб позбутися її,
![🧱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9c/1/16/1f9f1.png)
![🧱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9c/1/16/1f9f1.png)
Ну от, здається, цеглини вже й не видно ![😌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t81/1/16/1f60c.png)
![😌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t81/1/16/1f60c.png)