Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності — це можливі наслідки тривалого стресу. Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребуватимуть нашої підтримки.
Психологиня Світлана Ройз радить насамперед створити для дітей простір безпеки та близькості поруч із дорослими. Турбуватися про їхню самооцінку, емоційний стан і бути готовими повсякчас підтримати ![👨👩👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f468_200d_1f469_200d_1f467.png)
![👨👩👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f468_200d_1f469_200d_1f467.png)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375182497_242249895473656_785959456462057219_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375155585_242249955473650_1197102837261458132_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375173126_242249992140313_5598027538003634950_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375142270_242250028806976_3141206261281576204_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375045217_242250058806973_5268577105193688298_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374776794_242250102140302_872400255934766230_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374779610_242250165473629_7620401968942878864_n-1024x1024.jpg)