ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СЕЛИЩА ТАРУТИНЕ!

Друк

Тарутинська селищна рада звертається до вас з проханням дотримуватися порядку на кладовищах селища та викидати сміття тільки в спеціально відведених місцях.

Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність. Нині ми маємо дбати про місце їх спочинку.

Закликаємо мешканців смт Тарутине підтримувати чистоту і порядок не тільки на могилах своїх рідних, а й поряд, не викидати сміття будь-де та не створювати де заманеться купок із порожніх пластикових пляшок, вінків, лампадок та іншого сміття.

Не перетворюйте цвинтар на сміттєзвалище! Всі ми добре знаємо, що сміття, а особливо пластик, несе з собою загрозу довкіллю.

Будь ласка, виносіть пластикові пляшки, скло і метал до спеціальних контейнерів, які при вході на старе кладовище встановив небайдужий житель Тарутине, підприємець Ігор Коєв.

На цьому тижні працівники з благоустрою селищної ради почали прибирання на кладовищі, збирають та вивозять накопичене сміття. В подальшому будуть розчищені чагарники та поросль, підготовлені місця для збору сміття, на яких встановлять таблички.

Закликаємо мешканців селища: Давайте підтримувати чистоту і порядок там, де захороненні наші рідні, близькі, друзі, односельці. Сподіваємось на вашу підтримку та розуміння!

Впорядкування кладовищ та дотримання на них порядку  – наша спільна турбота!

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.