Твої Герої в нашім серці, Україно!

Друк

В День Незалежності України в селищі Тарутине відбулося відкриття стели з меморіальними дошками  11 Героям Тарутинщини, які загинули в російсько-українській війні.

Усі вони не вагаючись стали на захист суверенітету та територіальної цілісності України та віддали найдорожче - своє життя, за мирне небо та щасливе майбутнє нашої країни.

Вшанувати пам’ять мужніх бійців, відданих синів рідної землі прийшли рідні, близькі, друзі, представники влади, військові, працівники установ та організацій селища Тарутине, громадські активісти.

Схиливши голови в хвилині мовчання усі присутні віддали шану світлій пам’яті воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та єдність України.

Тарутинський селищний голова Сава Чернєв висловив велику подяку батькам за виховання дітей – справжніх патріотів і щирі співчуття сім’ям загиблих та зазначив, що світла пам’ять про Героїв Тарутинщини назавжди залишиться у серцях їх земляків, а меморіальний комплекс буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг наших воїнів».

Перед присутніми також виступили: заступник голови Болградської РВА Дмитро Дімитров, депутат Одеської обласної ради Михайло Шмушкович, військовослужбовець Іван Решотка, диякон церкви Баптистів Юрій Чекан.

Селищний голова Сава Чернєв та депутат обласної ради Михайло Шмушкович вручили «Орден матері-бійця» Ботезат Ірині Володимирівні, мамі Теодора Талківа та Казаковій Валентині Володимирівні, мамі В’ячеслава Казакова.

За активну волонтерську діяльність та всебічну підтримку військовослужбовців Іван Решотка нагородив відзнакою «Волонтер України» підприємця Тарутине Ігоря Коєва, який виготовляє для військових буржуйки. 

Почесне право відкрити меморіальні дошки було надано Дмитру Дімитрову, Саві Чернєву, Михайлу Шмушковичу та Івану Решотці.

Самою хвилюючою для рідних та близьких наших Героїв і всіх присутніх була  хода пам’яті з фотографіями загиблих воїнів.

З перших днів повномасштабної агресії понад триста жителів Тарутинської громади стали на захист Батьківщини в лавах Збройних Сил та територіальної оборони. На превеликий жаль двадцять двоє наших земляків загинули.     

Імена двадцяти одного з них вписані на гранітних дошках, що завжди будуть нагадувати про війну, про смерть, про материнське та людське горе.

Завершився захід покладанням квітів біля меморіального комплексу загиблим воїнам Тарутинщини.

Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави і мирне життя наших дітей. У наших серцях вічно буде жити пам'ять про них. Ми в неоплаченому боргу перед жертовністю матерів, дружин і дітей загиблих Воїнів.

Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!

  

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.