Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363369105_186723691077990_1449010486660200771_n-250x150.jpg)
06 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ У першу неділю серпня в Україні відзначають День Повітряних Сил Збройних Сил України. Сучасний розвиток Повітряних Сил здійснюється з урахуванням викликів і загроз, які постали насьогоднішній день перед нашою державою. Цілодобово підготовлені льотні екіпажі, військовослужбовців зенітних… Докладніше