Шановні колеги! Маємо сьогодні гарну новину!
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/ggg-250x150.jpg)
П’ять років поспіль в Україні проводиться сертифікація вчителів початкових класів. Цьогоріч сертифікація відбувається в складних умовах війни. І все ж тисячі вчителів початкових класів зареєструвалися, пройшли незалежне тестування, здійснили самооцінювання педагогічної майстерності та пройшли останній етап сертифікації. Варто зазначити, що серед учителів, які сертифікувалися та… Докладніше