Подарунок від ОУВ «Дунай» Тарутинському центру соціально-психологічної реабілітації для дітей
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/0-02-05-18179562281a6fa17e4e833db0cbd19361a5382dc0c8fa2e52215dc57d2ba723_c069219ab816a8-250x150.jpg)
Наші діти — наш сенс життя і наше щастя, про яке завжди піклуються дорослі та захищають його. Особлива турбота та увага приділяється дітям, які по тим чи іншим причинам позбавлені батьківського піклування. Сьогодні до центру соціально-психологічної реабілітації для дітей служби у справах дітей Болградської райдержадміністрації,… Докладніше