В Тарутине відбувся урочистий захід з нагоди головних державних свят
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/0-02-05-ed0134011d05cda145aabe493c2a4f8fffac37f7d7bd72d3b0d1d22497d1132e_4bbc83c374bf3c8b-250x150.jpg)
У Тарутинському селищному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 32-річниці проголошення Незалежності України. На порозі Будинку культури запрошених на захід радо зустрічали дівчата – учасниці колективів художньої самодіяльності з державними прапорами, вітаючи усіх зі святом. Розпочався урочистий захід з державного гімну…. Докладніше