Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем авіації України
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/370823048_199971879753171_95027054030092489_n-250x150.jpg)
СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ АВІАЦІЇ УКРАЇНИ День авіації — професійне свято військових і цивільних авіаторів та працівників авіаційної промисловості і транспорту України, котрі з найперших підставили своє плече у війні з російським агресором. Дякую вам за високий професіоналізм і мужність, за можливість гордитися нашою… Докладніше