Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем працівників ветеринарної медицини
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299446132_763860964862201_6258061176643911166_n-250x150.jpg)
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ! Ви фахівці однієї з найблагородніших і найпочесніших професій, адже недарма кажуть, що медичний лікар лікує людину, а ветеринарний – людство. Турбуючись про довкілля, тварин, підтримуючи стабільну епізоотичну ситуацію та контролюючи ветеринарно-санітарну безпеку продуктів тваринництва, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я… Докладніше