Відбулося пленарне засідання чергової сесії Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/0-02-05-6802ed703b50db934577180543c81d57bf528a0f573f010813137f935502a15e_454e543997b43678-250x150.jpg)
Сьогодні, 10 серпня 2023 року відбулося пленарне засідання чергової 37-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання під головуванням секретаря селищної ради Анетти Куракової. У роботі пленарного засідання взяли участь 19 депутатів селищної ради з 26. На початку засідання депутати хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять, героїчний… Докладніше