Селекторна нарада Одеської ОВА
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/Ап.ОДА-08231-250x150.jpg)
8 серпня 2023 року секретар Тарутинської селищної ради Анетта Куракова разом з начальником Болградської районної військової адміністрації Геннадієм Бамбурою, заступниками начальника РВА, заступником військового коменданта Болградського району Анатолієм Кушніром, заступником начальника Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області Сергієм Ряповим, головою Болградської районної… Докладніше