В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською старувала комунікаційна кампанія
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/tiyakvseukrainskaprogramamentalnogozdorovyastverenazainitsiativoyupershoilediolenizelen-250x150.jpeg)
В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською старувала комунікаційна кампанія. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан. За… Докладніше