Останній дзвоник у Підгірненському ліцеї
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-02-05-57494f12e655ffe1ac6d06a41b2559fa447ec2d108e3c83e68024c099d4a1db4_2805defab2e2bb11-250x150.jpg)
Сьогодні у багатьох школах Тарутинської громади пролунав останній дзвоник, у тому числі і в Підгірненському ліцеї. У заході взяли участь Тарутинський селищний голова Сава Чернєв та староста Підгірненського старостинського округу Зінаїда Тасмасис. В святковій обстановці з Гімну України та урочистого виходу випускників закладу розпочався останній… Докладніше