ДНЗ «Тарутинський ПАЛ» провів черговий благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-02-05-ff1b4c513acfb765b28b326763216313ff7a32137dc70bc405b414950af7274e_765a322d2df9e8dd-250x150.jpg)
Педагогічний колектив та працівники державного навчального закладу «Тарутинський професійний ліцей» ніколи не стоять осторонь подій, що відбуваються нині в країні. За необхідністю вони допомагають військовослужбовцям з Тарутинської громади. А сьогодні аграрний ліцей провів черговий благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Організували добру справу спільними… Докладніше