“Кубок громади” з футболу серед команд закладів освіти громади
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/050623-250x150.jpg)
На минулому тижні на базі Рівненського ліцею під патронатом Тарутинського селищного голови Сави Чернєва відбувся “Кубок громади” з футболу серед команд закладів освіти громади. В змаганнях взяли участь вихованці таких ліцеїв: Березинського, Петрівського, Серпневського та збірна команда Вільненського та Рівненського ліцеїв. Ігри пройшли в двох… Докладніше