Селищний голова вручив посвідчення про підвищення кваліфікації ДСНС
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-02-05-a70170b6154ead65cc898e1bc02907237b59b5869a407c06de6c477a7c5690dc_964b6d7c1a5aea52-250x150.jpg)
23-24 травня на базі Тарутинської селищної ради фахівцями з навчально-методичного центру з питань цивільного захисту проведені заняття з підвищення кваліфікації у сфері цивільного захисту з керівним апаратом, начальниками структурних підрозділів та старостами старостинських округів. Сьогодні селищний голова Сава Чернєв вручив відповідні посвідчення про підвищення кваліфікації… Докладніше