Мешканці Тарутинської громади продовжують допомагати Дар’ївській громаді Херсонської області
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-04-05-d1e6ee452f51f19f35aef945684f8779f8fca49fcb06ae1f1c56b4e04f45e74a_3a10c1b70f7dabf6-250x150.jpg)
Небайдужі мешканці Тарутинської громади продовжують допомагати Дар’ївській громаді Херсонської області, яка опинилася в зоні техногенного лиха внаслідок підриву російськими військовими дамби Каховської ГЕС. За проханням керівництва Дар’ївської громади днями були відправлені 20 рятувальних жилетів. Крім того працівниками компресорної станції було очищено та упаковано в 5л… Докладніше