Зустріч з педагогічним колективом Березинського ліцею
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/170623-250x150.jpg)
16 червня 2023 року Тарутинський селищний голова Сава Чернєв та заступник селищного голови Олена Сілоч відвідали Березинський ліцей та провели зустріч з педагогічним колективом закладу. Головними питаннями обговорення під час зустрічі були: оплата за проходження медогляду вчителями та працівниками шкіл, завершення будівництва укриття в ліцеї… Докладніше