Робоча зустріч з представником відділення поліції №2 Болградського РВП ГУНП в Одеській області
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336641167_774455017055742_3787497765883649388_n-250x150.jpg)
16 березня 2023 року за участю секретаря Тарутинської селищної ради Анетти КУРАКОВОЇ відбулася робоча зустріч з представником відділення №2 Болградського РВП ГУНП в Одеській області Аліною ІСКІМЖИ, щодо питання координації спільних дій, з метою запобігання правопорушень стосовно осіб похилого віку, в тому числі одиноких, забезпечення… Докладніше