З турботою про людину з інвалідністю
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/334220931_749811483125792_5489168652413238321_n-250x150.jpg)
Люди з обмеженими фізичними можливостями часто потребують допомоги сторонніх людей, милосердя та доброго слова. Сьогодні в Тарутинській селищній раді відбулася робоча нарада секретаря Тарутинської селищної ради з начальником відділу соціального захисту населення Ганною Стояновою та директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тарутинської селищної… Докладніше