В Тарутинський селищній раді відбувся міні-ярмарок вакансій
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/0-02-05-5d72c0f15c11dc84418c6e787bea152333c0f382a9703073f0579ff3e9cb4c3d_57752835246c3391-250x150.jpg)
2 березня 2023 року у приміщенні Тарутинської селищної ради спільно з Бородінською територіальною громадою Тарутинським відділом Болградської філії Одеського обласного центру зайнятості за сприянням та участю представників Болградського районного територіального центру укомплектування та соціальної підтримки було проведено міні-ярмарок вакансій. Основна мета заходу – укомплектування стрілецьких… Докладніше