До Тарутинської громади надійшла допомога від БФ «Шляхетна справа»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/0-02-05-03a1d4b174264d27adef233b1d0550a386de84bb5e193e2f0b32565d654fcd03_25d8b9e92bcf0a9e-250x150.jpg)
Чергова партія допомоги від благодійного фонду «Шляхетна справа» у вигляді дров та продуктових наборів надійшла сьогодні до Тарутинської селищної ради. Допомога призначена для сімей військовослужбовців, які перебувають на передовій. Сергій Шутов – керівник благодійного фонду «Шляхетна справа» поспілкувалися з матерями та дружинами військовослужбовців, висловив слова… Докладніше