Зустріч голови з учнями художнього відділу Тарутинської ДМШ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337556381_183087471154363_4101466151530983529_n-250x150.jpg)
24.03.2023 року відбулася приємна зустріч голови селищної ради ЧЕРНЄВА С.С., завідуючої відділом культури ШИШКОВОЇ Н.І., директора ДМШ ГАВАНЬО Ю.Я. з учнями художнього відділу Тарутинської ДМШ. Від селищної ради відділ Тарутинської ДМШ отримав ноутбук та принтер. Учні викладачів ДИМИТРІЄВА І.М. та САБАНЧУК І.В. віддячили своїми роботами…. Докладніше