І знову перемога на освітянському фронті учнів закладів освіти Тарутинської громади!
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/1678175114669-250x150.jpg)
25 лютого 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади трудового навчання та технології. І знову учні закладів освіти Тарутинської селищної ради здобули призові місця. За підсумками теоретичного та практичного туру олімпіади з трудового навчання та технології цього разу призерами стали 2 учениці наших… Докладніше