Продовжується співпраця Міжнародного фонду ІВС та БФ «Буджак реліф» з Тарутинською селищною радою.
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/0-02-05-c7437f2828b54b5f8222cd7dda76b1055a39985b71dc16682ccd7ef7830f03e4_149111090d408ada-250x150.jpg)
Сьогодні представники Міжнародного фонду Блакитного півмісяця (IBC) та Благодійного фонду «Буджак Реліф» передали до територіального центру соціального обслуговування (Дому престарілих) Тарутинської селищної ради м’який інвентар: ковдри, подушки, постільну білизну. Ця допомога дуже важлива для літніх людей, які залишились без близьких і рідних та потребують сторонньої… Докладніше