Серпневський старостинський округ долучився до благодійної акції «Врятуй життя воїнам ЗСУ»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/0-02-05-06e56d08ead25bf8e9a1c1127cfb9631d5600ce18a30dd056d2a4971642f3a3c_48ff0672b3c0520b-250x150.jpg)
На минулому тижні в Серпневському старостинському окрузі був оголошений збір коштів на підтримку акції «Врятуй життя воїнам ЗСУ» щодо придбання реанімобілю для військовослужбовців 28 бригади. В Серпневському ліцеї організували благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Хлопці та дівчата ліцею приготували і продали солодощі, щоб зібрати гроші і долучити… Докладніше