ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО ВІДВІДАЛА ТАРУТИНСЬКУ ГРОМАДУ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0-02-05-e19d8053477bc894778c2d0388f8495ec3169e37c8c277e0994878a7004f18f3_78f7a66db5541be7-250x150.jpg)
26 січня 2024 року в Тарутинській центральній лікарні відбулась зустріч керівництва Тарутинської селищної ради та керівництва Тарутинської лікарні з народним депутатом України, лідеркою політичної партії ВО «Батьківщина» Юлією Володимирівною Тимошенко. Зустріч організована за ініціативи керівника благодійного фонду «Шляхетна справа» Сергія Шутова. У ході зустрічі обговорили… Докладніше