ПРИВІТАННЯ ТАРУТИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ САВИ ЧЕРНЄВА З З ХРЕЩЕННЯМ ГОСПОДНІМ ЗА НОВИМ СТИЛЕМ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/maxresdefault-e1642499948693-350x197-1-250x150.jpg)
Вітаю з Хрещенням Господнім за новим стилем, одним із найважливіших церковних свят! Спочатку згадаємо наших захисників та побажаємо їм сталевого здоров’я, витримки, сил та незламної віри! Хай Господь оберігає їх й благословляє, щоб кожен воїн повернувся до своєї родини цілим та неушкодженим! А всім тим,… Докладніше