ПІДСУМКИ РОБОТИ ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У 2023 РОЦІ: ПРО РОБОТУ ТАРУТИНСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/421969073_292658477151177_406642880367469644_n-250x150.jpg)
В Тарутинській селищній раді функціонує комунальний заклад «Тарутинський центр професійного розвитку педагогічних працівників». Основними завдання закладу у 2023 навчальному році було надання професійної допомоги педагогам та закладам освіти, а саме: освітні послуги надавалися 366 педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, з них… Докладніше