ВІДКРИТТЯ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ КОМАНДИ «ЯРОВЕ»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/0-02-05-edd54505f760421c748bec564c66f41875c1f794be26849bd6116a51061134d4_cf9fd002e5f481a7-250x150.jpg)
Вирішення питання створення нової пожежної команди в Тарутинській громаді задля безпеки її мешканців стало одним з пріоритетів у діяльності керівництва селищної ради ще з осені 2022 року. Для цього була проведена велика робота: визначено місце розташування пожежної команди, орендували пожежний автомобіль, проведений ремонт приміщень, підготовлені… Докладніше